Licencované & auditované

SupaBet Casino

100% až 15,000 Kč + 200 zatočení zdarma
🎰 Zkusit Štěstí zabere jen minutu
★★★★★ 4.5 / 5
Nejnovější výhry

Oblíbené automaty

Vyzkoušejte nyní

Živá kasinová hra s krupiérem

Fakta o SupaBet Casino na první pohled

Licence No license
Rok spuštění 2024
Provozovatel NovaForge Ltd
Podporované jazyky English, French, German, Italian, Spanish, Arabic …
Minimální vklad 10 Kč
Doba výběru 150,000 Kč per month; 10,000 Kč per day
Hodnocení 7.9 / 5
Uvítací bonus 100% deposit match up to 15,000 Kč plus 200 free spins
Rozsah RTP 92% – 98%
Mobil Ano
Živé kasino Ano
Kategorie her Slots, Roulette, Blackjack, Betting, Video poker, Bingo …

Živé Turnaje

Týdenní Výzva o Velké Výhry
Prize pool 200 0 Kč · ends in 2d 10h
Připojit se nyní
1 Tom W. 211 690 b. 50 0 Kč
2 Sarah M. 166 950 b. 25 0 Kč
3 Oliver M. 137 108 b. 12 500 Kč
4 SpinKing88 101 964 b. 6 0 Kč
5 Hannah S. 63 990 b. 3 0 Kč

Bonusy a promoakce v SupaBet Casino

Welcome Bonus
up to 15,000 Kč

Includes 200 free spins.

Sázkový požadavek35x
Min. vklad10 Kč
Claim Bonus
Reload Bonus
50% up to 25,000 Kč and 50 free spins

Extra value on your regular top-ups, week after week.

Sázkový požadavek35x
Min. vklad10 Kč
Claim Bonus
Cashback
up to 15% weekly cashback

Get a share of your net losses back automatically.

Claim Bonus

Jak začít v 10 Kčocích

Zaregistrujte se

Navštivte webovou stránku SupaBet Casino a klikněte na tlačítko 'Registrace' pro vytvoření nového účtu.

Přihlaste se

Přihlaste se do svého účtu SupaBet Casino pomocí přihlašovacích údajů, které jste zadali při registraci.

Proveďte první vklad

Proveďte první vklad pomocí vaší preferované platební metody, jako jsou VISA, Mastercard nebo Skrill.

Využijte uvítací bonus

Využijte uvítací bonus SupaBet Casino a začněte hrát své oblíbené hry.

Platební Metody

Rychlost vkladů a výběrů je klíčovou součástí úspěšného online kasina. SupaBet Casino nabízí širokou škálu platebních metod, které jsou populární v České republice, a zajišťuje rychlé a bezpečné transakce. Ať už preferujete tradiční bankovní převody nebo moderní kryptoměny, SupaBet Casino má řešení pro každého hráče.

MetodaDoba zpracováníPoplatky
Skrill Skrill Instant None
NETELLER Neteller Instant None
paysafe PaysafeCard Instant None
VISA VISA 1-3 business days None
Mastercard 1-3 business days None
PostePay 1-3 business days None
Neosurf Neosurf Instant None
Zimpler Zimpler Instant None

VIP a Věrnostní Úrovně

Bronzový
10 0 Kč prosázeno
Cashback5%
ManažerSdílený
Stříbrný
50 0 Kč prosázeno
Cashback7%
ManažerOsobní manažer
Zlatý
100 0 Kč prosázeno
Cashback10%
ManažerOsobní manažer
Diamantový
500 0 Kč prosázeno
Cashback15%
ManažerExkluzivní manažer

Zahrajte si na SupaBet Casino Ještě Dnes!

Neváhejte a využijte výhodného vstupního bonusu, který nabízí SupaBet Casino. S více než 3000 hrami a rychlými výplatami si užijete skvělý herní zážitek. Připojte se nyní a zažijte neomezenou zábavu!

Začněte Hrát
Mobilní aplikace

Hrajte kdekoli — iOS & Android

Stejná peněženka, rychlejší načítání, notifikace o akcích

SupaBet Casino: Kompletní průvodce a recenze

SupaBet Casino je novým hráčem na trhu online hazardních her, ale rychle si získává pozornost díky své rozsáhlé nabídce her a atraktivním bonusům. I když bylo založeno teprve v roce 2024, již nabízí přes 3 000 her od špičkových poskytovatelů jako NetEnt, Novomatic nebo Playtech. Tento článek se zaměří na klíčové aspekty kasina, včetně herní knihovny, bonusů, platebních metod, licence a bezpečnosti, mobilní hry a odpovědného hraní.

Herní knihovna v SupaBet Casino

SupaBet Casino nabízí širokou škálu her, což je jedním z hlavních důvodů jeho rostoucí popularity. Hráči zde najdou vše od klasických automatů po moderní video sloty a stolní hry jako ruleta, blackjack nebo poker. Poskytovatelé jako NetEnt, Novomatic a Playtech zajišťují, že hráči mají přístup k nejnovějším a nejoblíbenějším titulům. SupaBet Casino také nabízí živé kasino hry, které přinášejí autentický zážitek z kasina přímo na obrazovky hráčů.

Bonusy a sázkové požadavky

Pro nové hráče nabízí SupaBet Casino vstupní bonus, který zahrnuje 100% dorovnání vkladu až do výše 15,000 Kč a navíc 200 zatočení zdarma. Nicméně, je důležité si uvědomit, že bonusové prostředky podléhají sázkovým požadavkům ve výši 35x. To znamená, že hráči musí prosázet bonusovou částku 80 Kčát, než mohou vybrat jakékoli výhry. SupaBet Casino také pravidelně organizuje turnaje, kde si hráči mohou vyzkoušet své dovednosti a vyhrát zajímavé ceny.

FunkceDetaily
LicenceBez licence
Počet her3 000
Minimální vkladKč250
Čas výběru0-5 dní
Rozsah RTP97%
Podpora24/7 live chat
Mobilní verzeAno
Poskytovatelé herNetEnt, Novomatic, Playtech

Platební metody a výběry

V SupaBet Casino najdete širokou škálu platebních metod, které vyhovují českým hráčům. Mezi podporované možnosti patří Skrill, Neteller, PaysafeCard, VISA a Mastercard. Minimální vklad je stanoven na Kč250, což je dostupné pro většinu hráčů. Výběry jsou zpravidla zpracovány do 0-5 dnů v závislosti na zvolené metodě. Je důležité si ověřit, zda je daná platební metoda dostupná ve vaší zemi, protože ne všechny možnosti jsou dostupné pro všechny hráče.

Licence a bezpečnost

I když SupaBet Casino v současnosti nemá žádnou licenci, což může být pro některé hráče důvodem k obavám, zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany dat. Kasino využívá moderní šifrovací technologie k ochraně osobních a finančních údajů hráčů. Je však důležité, aby hráči hráli zodpovědně a byli si vědomi rizik spojených s hraním v nelicencovaném kasinu.

Mobilní hraní a aplikace

SupaBet Casino nabízí plně optimalizovanou mobilní verzi, která umožňuje hráčům užívat si své oblíbené hry kdykoliv a kdekoli. I když v současné době nemají speciální SupaBet Casino aplikaci, mobilní verze webu je uživatelsky přívětivá a snadno dostupná ze všech chytrých zařízení. Hráči tak mohou bez problémů provádět vklady, hrát hry, nebo se účastnit turnajů přímo ze svého telefonu nebo tabletu.

Odpovědné hraní

SupaBet Casino klade důraz na odpovědné hraní a poskytuje hráčům nástroje pro kontrolu jejich herní aktivity. Hráči mají možnost nastavit si limity pro vklady, sázky a herní dobu. Kasino také nabízí odkazy na organizace, které pomáhají hráčům s problémovým hraním. Je důležité, aby hráči hráli zodpovědně a uvědomovali si rizika spojená s hazardními hrami.

  • Široká nabídka her
  • Různé platební metody
  • Podpora 24/7
  • Mobilní verze dostupná
  • Různé jazyky a měny
  • Turnaje s atraktivními cenami
FunkceDetaily
LicenceBez licence
Počet her3 000
Minimální vkladKč250
Čas výběru0-5 dní
Rozsah RTP97%
Podpora24/7 live chat
Mobilní verzeAno
Poskytovatelé herNetEnt, Novomatic, Playtech
Zahrajte si nyní

Výhody

+Štědré bonusy a nabídky zatočení zdarma
+Obrovský výběr her od mnoha poskytovatelů
+Podpora populárních platebních metod jako Skrill a Neteller
+Mobilní aplikace pro snadný přístup k hrám
+24/7 zákaznická podpora
+Použití nejmodernějších šifrovacích technologií pro ochranu dat

Nevýhody

Vysoké požadavky na sázky (35x)
Některé platební metody nejsou dostupné ve všech zemích
Možné zpoždění ve výběrech a poplatky

Porovnání bonusů a hodnocení SupaBet Casino

Typ bonusuMax. bonusSázkový požadavekZpůsobilost
Welcome Bonus up to 15,000 Kč 35x New players
Reload 50% up to 25,000 Kč and 50 free spins 35x All players
Cashback up to 15% weekly cashback All players

Co říkají hráči

★★★★★
Withdrawals hit my card in under a day — fastest payouts I've had at any casino.
LG Laura G.High roller
★★★★★
Clean interface, real providers, and the bonuses don't feel like a trap.
MB Michael B.VIP Gold
★★★★★
Huge game library, and the live tables run buttery smooth on mobile.
CD Chloe D.Playing since 2022
3000+ Her
7.9/10 Hodnocení uživatelů
2024 Založeno
Kč10 Minimální vklad
Jan Novák

Jan Novák je zkušený recenzent kasin s více než 10 lety zkušeností v odvětví hazardních her. Specializuje se na hodnocení online kasin pro český trh a je známý pro svou důkladnou analýzu a objektivní hodnocení.

Často kladené otázky

Je SupaBet Casino kasino legální a má licenci?
SupaBet Casino je nové online kasino, které bylo založeno v roce 2024, a aktuálně nemá licenci od žádného regulačního orgánu. To znamená, že hráči by měli být opatrní a zvážit rizika spojená s hraním na neregulovaných platformách. Doporučuje se hrát v kasinech s licencí, která zajišťuje vyšší úroveň ochrany hráčů.
Jaký je uvítací bonus v SupaBet Casino?
SupaBet Casino nabízí uvítací bonus ve formě 100% shody vkladu až do výše Kč12,500 a 200 zatočení zdarma. Tento bonus je určen pro nové hráče, kteří se zaregistrují a provedou první vklad. Bonus podléhá požadavkům na sázení ve výši 35x, což znamená, že musíte vsadit 80 Kčát hodnotu bonusu, než budete moci provést výběr.
Jaké platební metody mohu použít pro vklad v SupaBet Casino?
Pro vklad peněz do SupaBet Casino můžete využít řadu populárních platebních metod, jako jsou Skrill, Neteller, PaysafeCard, VISA, Mastercard a bankovní převody. Minimální vklad je stanoven na Kč250. Tyto platební možnosti umožňují rychlé a bezpečné transakce pro české hráče.
Jak dlouho trvá výběr peněz z SupaBet Casino?
SupaBet Casino nabízí výběry, které obvykle trvají 1 až 3 pracovní dny v závislosti na zvolené metodě. Doporučuje se používat stejné platební metody pro vklady i výběry, aby se urychlil proces transakce. Některé metody, jako je bankovní převod, mohou vyžadovat delší čas na zpracování.
Je SupaBet Casino kompatibilní s mobilními zařízeními?
SupaBet Casino je plně kompatibilní s mobilními zařízeními a nabízí aplikaci pro Android a iOS. Tato mobilní aplikace umožňuje hráčům přístup k široké škále her, včetně slotů a živých kasinových her, přímo z jejich smartphonu nebo tabletu, což je ideální pro hraní na cestách.
Kteří herní poskytovatelé spolupracují se SupaBet Casino?
SupaBet Casino spolupracuje s mnoha renomovanými herními poskytovateli, jako jsou NetEnt, Novomatic, Playtech a Evolution Gaming. Celkem nabízí přes 3000 her různých žánrů, od klasických hracích automatů po živé kasino hry, což zaručuje široký výběr pro všechny typy hráčů.
Jaká je dostupnost zákaznické podpory v SupaBet Casino?
Zákaznická podpora SupaBet Casino je dostupná 24/7 prostřednictvím live chatu. Tým podpory je připraven pomoci s jakýmikoli dotazy týkajícími se registrace, bonusů nebo technických problémů. Hráči mohou očekávat rychlou a efektivní pomoc v několika jazycích.

Proč Zvolit Toto Kasino

🔒
Bezpečnost

SupaBet Casino klade vysoký důraz na bezpečnost hráčů, ačkoli nemá licenci. Používá nejmodernější šifrovací technologie k ochraně osobních a finančních údajů.

Rychlé výplaty

Kasino nabízí rychlé zpracování výběrů, takže hráči mají své výhry na účtu rychle. Podporuje různé platební metody, které umožňují efektivní transakce.

🎮
Široká nabídka her

S více než 3000 hrami od předních poskytovatelů jako NetEnt, Novomatic a Microgaming, nabízí SupaBet Casino rozmanitost pro všechny typy hráčů.

💬
Zákaznická podpora

Nepřetržitá zákaznická podpora je dostupná prostřednictvím live chatu, což zaručuje rychlou pomoc a řešení jakýchkoli problémů.

Poskytovatelé her

Kategorie her v SupaBet Casino

KategoriePříkladyPoskytovatelRTP
Hrací automaty Starburst, Book of Ra, Gonzo's Quest NetEnt 95% – 97%
Stolní hry Blackjack Classic, European Roulette, Baccarat Squeeze Pragmatic Play 94% – 98%
Živé kasino Live Blackjack, Live Roulette, Dream Catcher Evolution Gaming 96% – 99%
Video poker Deuces Wild, Jacks or Better, Aces & Faces Playtech 92% – 95%
Karetní hry Poker Hold'em, Caribbean Stud, Casino War Betsoft Gaming 94% – 97%
Šifrování SSLSSL certifikát 256-bit
Zodpovědné hraníPodporuje zodpovědné hraní
Bezpečné platbyRůzné možnosti vkladu a výběru
Ověření poskytovatelé herVíce než 3000 her od licencovaných poskytovatelů
29.08.2026